سنگ ماه رنگین کمانی است که به لابرادوریت سفید نیز معروف است، در واقع انواعی از لابرادوریت است که رنگ های پر زرق و برق و رنگین کمان را در سرتاسر خود به نمایش می گذارد، و یکی از ارزشمند ترین و کمیاب ترین فلدسپارها می باشد. نام «رنگین کمان مون استون»توسط جوامع لاپیدار و معدنی برای توصیف این سنگ ابداع شد.
مون استون میتواند در رنگهای سفید، خاکستری، قهوه ای، صورتی، نارنجی، سبز، زرد و بی رنگ یافت شود. هر یک از این رنگها میتواند همراه با درخشش آدولارسنسی خود که معمولا با رنگ سفید و آبی نمایان می شود زیبایی خاصی را به این سنگ بدهد. نمونه های کمیاب بدون رنگ آن دارای درخشش و انعکاس آدولارسنس آبی شگفت انگیزی هستند. بدیهی است که هریک از این فاکتور ها به ارزش سنگ ماه می افزاید.

خواص سنگ ماه:
خوشبختی خود را پیدا کنید و با قدرت این سنگ زیبا به سطوح عمیق تر این کریستال بله بگویید. این کریستال دوست دارد نور را به زندگی شما بیاورد دقیقاً مانند سنگ کیهانی که در آسمان ما آویزان است، این سنگ به تمام احساسات ما، چرخش های جزر و مد، نور و تاریکی و اعماق خود ما متصل می شود. روح قدرت درمانی این سنگ از معنوی به فیزیکی عبور می کند.
این سنگ کیهانی و جذاب، غنی ​​از توانایی های روحی و اتصال عالی به چاکراها است. چیزی کاملاً معنوی در مورد این سنگ درخشان وجود دارد، درست مثل تماشای پرتوی ساطع شده از ماه اقیانوس در نیمه شب ، این حس تعجب و آرامش را به ما القا می کند. سنگ ماه به زیبایی با چاکرای قلب، چاکرای چشم سوم و چاکرای تاج ما در ارتباط قرار می گیرد، دو چاکرا ما را دعوت می کند تا به اعماق درون خود نگاه کنیم تا بتوانیم فراتر از محدوده محیط پیرامونی خود را ببینیم. این دو چاکرای باز و هماهنگ به ما کمک می کنند تا جایگاه خود را در جهان پیدا کنیم.این سنگ با انرژی الهه و زنانه الهی مرتبط است ، جای تعجب نیست که برای کسانی که از «PMS» رنج می برند، «Moonstone» می تواند علائم شما را نرمتر و تعادل هورمونی شما را بهتر کند. این سنگ به شدت بر اندام های تولید مثل تأثیر می گذارد و بدن شما را به چرخه خودش باز می گرداند.

برای کسانی که با مشکلات باروری دست و پنجه نرم می کنند، مون استون می تواند به رفع این مشکلات کمک کند. افراد همچنین می توانند در سنگ ماه قدرت را پیدا کنند زیرا می تواند به کاهش انواع ناراحتی های جسمی که اغلب با بارداری و فرزند آوری مرتبط هستند کمک کند.
تا به حال احساس کرده اید که ذهن خود را در یک ماه کامل از دست می دهید این فقط یک نکته در مورد میزان تأثیر ماه بر تعادل عاطفی ما است. سنگ ماه اینجاست تا نوری را از تاریکی به شما بتاباند و همه احساسات را بالا ببرد. وقتی نمادی از ماه را بردارید و آن را بر روی شخص خود یا در زندگی خود نگه دارید، این امر باعث می شود شما به جهان پیوند بخورید و این سنگ می تواند تمام آن هورمون های وحشی را تحت کنترل قرار دهد.
از نظر فیزیکی می توان سنگ های ماه را نیمه شفاف تا شفاف دسته بندی کرد و هرچه این سنگ ها شفاف تر باشند از ارزش بیشتری برخوردار می شوند. اجزا می توانند در اثر بزرگ شدن جوانه سنگ قیمتی تداخل ایجاد کنند، بنابراین هرچه تعداد آن کمتر باشد، بهتر است.
این سنگ یک جواهر جادویی است که می تواند وارد زندگی شما شود. برای کسانی که کمی انرژی الهی بیشتری می خواهند و می خواهند با تصویر بزرگتری از جهان در ارتباط باشند و ممکن است در هنگام استقبال از انرژی مثبت در اطراف به کمی کمک اضافی نیاز داشته باشند، مون استون می تواند یک سنگ عالی برای ایجاد نور تابشی باشد که تاریکی ها را از بین ببرد.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید